Ar žinojote, kad vertimo paslaugos gali nulemti jūsų tarptautinės įmonės veiklos ar projekto sėkmę? Kad ir kokias genialias idėjas puoselėsite, apdairią strategiją plėtosite, vis tiek didelę įtaką siekiamiems rezultatams darys reikalingų tekstų vertimo kokybė.

Jeigu organizuojate tarptautinį renginį, spaudos konferenciją, susirinkimą – gerai suteiktos vertimo paslaugos tiesiogiai nulems renginio dalyvių pasitenkinimą. Priešingu atveju, neužtikrinus kokybiško vertimo, jūsų pastangos gali nueiti perniek.

Jeigu turite skirtingomis kalbomis parengti ar iš lietuvių kalbos išversti įvairius rašytinius tekstus – jums ir vėl bus reikalingos vertimo paslaugos. Jeigu jums svarbu, kad jūsų kuriama produkcija, teikiamos paslaugos būtų išties aukštos kokybės – vertimo užduotį patikėkite specialistams.

„Auksarankių“ pavojus

Ko gero ne kartą teko bendrauti su žmogumi, kuris mano, kad gali susidoroti su bet kokiu darbu. Tačiau geriausių rezultatų pasiekusių bendrovių patirtis rodo, kad darbą kokybiškai ir profesionaliai gali atlikti tik atitinkamos srities specialistai, o patikėdami atsakingą užduotį „auksarankiams“, kurie „moka“ viską, galite skaudžiai nusivilti. Akivaizdu, kad kokybiškas paslaugas teikia atitinkamų sričių profesionalai, o bandydami viską aprėpti patys iššvaistote daug laiko bei pasiekiate abejotinų rezultatų.

Mokslininkai patvirtino, kad žmonių akys skirtingai reaguoja į šviesą, dėl to kai kurie žmonės iš prigimties turi ypatingą gebėjimą skirti daugiau spalvų tonų. Jie dažnai tampa vaizduojamųjų menų ar dizaino specialistais. Kiti ypač jautriai skiria garsus ir turi gerą muzikinę klausą. Kalbinė klausa taip pat egzistuoja, todėl aukščiausios kokybės vertėjo paslaugos dažnai liudija ne tik ilgametę patirtį, gilinimąsi į pasirinktą sritį, bet ir įgimtus kalbinius gebėjimus. Taigi kodėl nepatikėjus vertimo užduoties tiems, kurie šioje srityje jaučiasi lyg žuvys vandenyje?

Mūsų paslaugos

Tad jeigu nutarėte kalbinius barjerus griauti pasitelkus specialistų komandą – mūsų vertimo biuras padės jums nutiesti kalbos tiltą į bet kurią kultūrą ir šalį.

„Kalbos kodo“ vertimo paslaugos Vilniuje ir visoje Lietuvoje jau pelnė klientų iš įvairiausių sričių pasitikėjimą. Verčiame į (iš) 40 skirtingų kalbų, dirbame su moksliniais, meniniais, medicininiais, publicistiniais, techniniais tekstais, pateikiame vertimus įvairiais formatais (raštu, gyvai, audio, kt.), transkribuojame, redaguojame, padedame sukurti tekstus.

Mūsų biuro siūlomos vertimo paslaugų kainos – patrauklios ir lanksčios, be to, taikome specialias nuolaidas, vykdome akcijas. Susisiekite su mumis, ir kalba nebus barjeras!